UWAGA! Dołącz do nowej grupy Mrągowo - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

52-latek na rowerze spowodował kolizję pod wpływem alkoholu


W gminie Mrągowo doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył 52-letni mężczyzna poruszający się na rowerze. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, co zdecydowanie wpłynęło na jego nieodpowiedzialne zachowanie. Policja została wezwana do zdarzenia, jednak na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. O dalszych konsekwencjach decydowały służby mundurowe.

Incydent miał miejsce w sobotę po godzinie 16:00 w miejscowości Boże, gdzie rowerzysta, poruszając się niewłaściwą stroną drogi, zderzył się z samochodem osobowym marki Ford. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Mrągowie natychmiast przystąpili do działania, aby ustalić przyczyny wypadku oraz zabezpieczyć miejsce zdarzenia.

Badanie alkomatem wykazało wysoką zawartość alkoholu w organizmie rowerzysty, co potwierdziło nieodpowiedzialność mężczyzny. W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał, jednak 52-latek został ukarany mandatem karnym. Jego rower został przekazany osobie trzeźwej, co miało na celu zminimalizowanie dalszego ryzyka na drogach. Sytuacja ta podkreśla potrzebę odpowiedzialności wśród wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Źródło: Policja Mrągowo


Oceń: 52-latek na rowerze spowodował kolizję pod wpływem alkoholu

Średnia ocena:4.66 Liczba ocen:22


Zobacz Także